Posts Tagged ‘krótkie włosy’

postheadericon Fryzura studniówkowa dla krótkich włosów

Share Button

Fryzura z krótkich włosówSezon studniówkowych szaleństw zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zatańczymy poloneza, czeka nas wybór kreacji oraz odpowiedniego uczesania na studniówkę. Nawet z całkiem krótkich włosów można na ten wyjątkowy bal wyczarować efektowną i elegancką fryzurę.

Fryzura studniówkowa dla krótkich włosów wcale nie musi być nudna, o czym każdego roku przekonują nas styliści. Podstawą takiego uczesania powinna być przede wszystkim odpowiednia stylizacja włosów, dzięki której fryzura będzie nie tylko szykowna, ale i trwała.

Read the rest of this entry »

postheadericon Uczesania na bal przebierańców

Share Button

fryzura na karnawałBy wykreować efektowną fryzurę na bal przebierańców, wcale nie musisz tracić cennego czasu na umawianie się w zakładzie fryzjerskim. Wręcz przeciwnie, wystarczy sięgnąć po odpowiednie przyrządy i nabyć kilka kosmetyków modelujących – w ten sposób na pewno uda nam się wyczarować idealne uczesanie na karnawał.

Fryzura na bal karnawałowy powinna być nie tylko modna, ale i praktyczna, a także dopasowana do naszego stroju. W tym celu warto zapoznać się z kilkoma propozycjami wyjątkowych uczesań, które być może ułatwią nam wybór fryzury na bal przebierańców.

Read the rest of this entry »

postheadericon Fryzura w stylu Marylin Monroe

Share Button

fryzura-marilyn-monroe

Styl Marylin Monroe jest dzisiaj uznawany za kwintesencję kobiecego seksapilu. Wygląd tej gwiazdy był jednak związany nie tylko z obcisłym strojem, podkreślającym sylwetkę, ale również z platynową blond fryzurą i czerwonymi ustami. Dzisiaj uczesanie w stylu Marylin Monroe jest znane kobietom na całym świecie.

Legenda światowego kina lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku nie bez powodu była uznawana za jedną z najbardziej seksownych kobiet świata. Nic więc dziwnego, że burza blond loków delikatnie okalających twarz stała się bardzo szybko jedną z najbardziej uwodzicielskich fryzur.

Read the rest of this entry »

Hity