Posts Tagged ‘kok z długich włosów’

postheadericon Zachwycające fryzury z Oscarów

Share Button

the-oscars-2014Podczas tegorocznej gali rozdania oscarowych nagród nie zabrakło emocji. Szczególny zachwyt wzbudziły stylizacje najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, które na czerwonym dywanie prezentowały się naprawdę oszałamiająco.

Z powodu starannie dobranych strojów i fryzur na ustach wszystkich pojawiły się przede wszystkim Cate Blanchett oraz Lupita Nyong’o. Jednak równie spektakularnie wypadły inne gwiazdy, takie jak Emma Watson, Charlize Theron czy Sandra Bullock. Przyjrzyjmy się bliżej zachwycającym uczesaniom z gali Oscarów.

Read the rest of this entry »

postheadericon Wiosenna fryzura do szkoły

Share Button

french-braidWiosna to czas, w którym warto pokusić się o chociażby małą zmianę w swojej fryzurze. Jeśli na co dzień nosimy rozpuszczone włosy, być może właśnie teraz pokusimy się o efektowną plecionkę na swoich włosach, zwłaszcza, że takie uczesania są nie tylko praktyczne, ale na nowo stają się modne.

Nawet jeśli posiadamy krótkie lub średnie włosy, także możemy zmienić swoje dotychczasowe uczesanie. Kolorowa spinka, połyskująca opaska czy apaszka w kwiatowe wzory – takie dodatki z całą pewnością sprawią, że nasza fryzura nabierze nowego, świeżego wyglądu!

Read the rest of this entry »

postheadericon Koczek na karnawał

Share Button

koczek na karnawałPrzed nami sezon spotkań towarzyskich: bali karnawałowych, prywatek oraz wielu innych imprez, w trakcie których każda z kobiet będzie chciała urzekać olśniewającym wyglądem. Poza wyjątkową kreacją, warto zadbać też o dobór odpowiedniej fryzury na karnawał – powinna być ona nie tylko elegancka, ale i przede wszystkim wygodna.

Jedną z najświeższych propozycji stylistów na supermodne uczesanie na tegoroczny sezon karnawałowy jest stylowy koczek. Taka fryzura jest idealna do tańca, a w połączeniu z połyskującą kreacją sprawi, że z całą pewnością oczarujemy wszystkich gości swoim nieskazitelnym wizerunkiem.

Read the rest of this entry »

Hity