Posts Tagged ‘fryzury letnie’

postheadericon Fryzura na upały

Share Button

wygodna-fryzura

W wakacje każda z kobiet może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa na głowie. W poszukiwaniu efektownych fryzur na upały warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na uczesania praktyczne oraz uniwersalne. Do takich bez wątpienia należą stylowe koki oraz warkocze, które są w modzie już od kilku sezonów.

Lato to doskonała okazja do tego, aby w końcu zaszaleć z fryzurą. Na eksperymenty mogą sobie pozwolić zarówno młodsze, jak i nieco starsze panie. Fryzura na lato powinna być nie tylko elegancka, ale przede wszystkim wesoła!

Read the rest of this entry »

postheadericon Kok z apaszką

Share Button

kok-z-apaszla

Latem noszenie koków wydaje się być bardzo praktyczne. Jak jednak stworzyć takiego koka, który będzie jednocześnie wygodny oraz modny? Jak się okazuje, w nadchodzącym sezonie absolutnym hitem mody będzie kok z apaszką.

Cienkie kolorowe apaszki tego lata znajdują zupełnie nowe zastosowanie. Powraca moda na lata pięćdziesiąte, co oznacza, że apaszki stają się znów oryginalnymi ozdobami do włosów. Takie stylizacje można coraz częściej zauważyć na wybiegach. Opleciony apaszką kok prezentuje się bardzo stylowo, a co więcej, w ten sposób możemy chronić włosy przed ostrym słońcem.

Read the rest of this entry »

Hity