Posts Tagged ‘fryzury do ramion’

postheadericon Loki a’la Magda Gessler

Share Button

magda-gessler-loki

Magda Gessler jest obecnie jedną z najbardziej znanych restauratorek w naszym kraju. Jej sylwetkę jest rozpoznać bardzo łatwo, a to przede wszystkim za sprawą ogromnej burzy jasnych loków.

O blond lokach a’la Magda Gessler z całą pewnością marzy wiele kobiet. Takie uczesanie jest właściwie nie tylko stylowe, ale i bardzo specyficzne, gdyż dodaje osobistego uroku i wdzięku. Jeśli więc jesteś fanką kręconych włosów, koniecznie zobacz, w jaki sposób można szybko i sprawnie wyczarować fryzurę a’la Magda Gessler.

Read the rest of this entry »

postheadericon Cięcie typu lob

Share Button

ciecie-labMarzysz o wyjątkowej fryzurze, która doda ci charakteru, podkreśli twoją niepowtarzalną osobowość i jednocześnie będzie łatwa do ułożenia? Jeśli tak, to z całą pewnością możesz postawić na precyzyjne, geometryczne cięcie typu bob, które pozwoli ci uzyskać stylową, wyrazistą oraz niezwykle łatwą w obsłudze fryzurę!

Dobieranie fryzur nie jest łatwe, zwłaszcza, że z roku na rok w modzie pojawiają się coraz to nowe uczesania. Jeśli jednak jesteś zwolenniczką klasyki i prostoty, możesz postawić na fryzurę bob, która dzisiaj jest noszona przez największe gwiazdy. Klasyczny bob stanowi uczesanie z geometrycznymi cięciami. Read the rest of this entry »

Hity