Posts Tagged ‘fryzura z opaską’

postheadericon Fryzura ślubna z toczkiem

Share Button

Coraz większa liczba kobiet decyduje się na ślubne uczesanie z toczkiem. Toczek może stanowić wspaniałą alternatywę dla tradycyjnego welonufryzura-slubna-z-toczkiem. Taki dodatek idealnie będzie pasował nie tylko do kobiet z długimi, ale również i krótkimi włosami.

Jeśli chcemy stworzyć wyjątkową stylizację ślubną, wówczas musimy pamiętać, aby wybrana przez nas ozdoba do włosów harmonijnie współgrała z suknią ślubną oraz z wszystkimi pozostałymi dodatkami. Tylko wtedy będziemy wyglądać naprawdę pięknie.

Read the rest of this entry »

postheadericon Fryzura komunijna dla mamy

Share Button

fryzura-komunijna-dla-mamyPierwsza Komunia Święta twojej córki lub syna zbliża się wielkimi krokami, a ty zupełnie nie masz pomysłu na odświętne uczesanie? Komunijna uroczystość to nie tylko święto dzieci, ale również rodziców. Także dorośli powinni więc w tym wyjątkowym dniu zadbać o właściwy strój oraz odpowiednią fryzurę. 

Fryzury z dopinkami, sztuczne kucyki oraz błyszczące makijaże lepiej zostawić sobie na inne okazje. W dniu Pierwszej Komunii Świętej warto postawić na szyk i elegancję. Uczesanie powinno stanowić dopełnienie naszego ubioru. Oto propozycje najmodniejszych w tym sezonie fryzur komunijnych dla mamyRead the rest of this entry »

postheadericon Loki na opasce

Share Button

Chyba każda z pań, która na co dzień nosi proste włosy, marzy o bujnych i wspaniałych lokach. loki-na-opasceJak się okazuje, dzisiaj taką fryzurę można wyczarować już nie tylko przy pomocy tradycyjnych wałków czy papilotów. Co więcej, wcale nie  musimy niszczyć sobie kosmyków wysoką temperaturą, tworząc loczki lokówką.

Trwałe i piękne loki można stworzyć przy użyciu zwykłej opaski. Włosy dzięki temu pozostaną zdrowe, mocne i błyszczące. Jest to idealny sposób na posiadanie kręconych włosów bez użycia wysokiej temperatury. Read the rest of this entry »

Hity