Posts Tagged ‘fryzura z długich włosów’

postheadericon Fryzura w stylu Kate Middleton

Share Button

Odkąd Kate Middleton została żoną księcia Williama kierują się na nią oczy frzyura-katekobiet z  kok-kate-middletoncałego świata. Jak się okazuje, księżna Cambridge bardzo szybko została określona mianem współczesnej ikony mody. Jej znakomity gust, klasyczna elegancja oraz doskonałe wyczucie stylu stanowią od pewnego czasu inspirację dla pań w różnym wieku. Nic więc dziwnego, że fryzury w stylu Kate Middleton cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem.

Odkąd Kate została księżną kobiety na całym świecie chcą posiadać niemalże identyczne uczesanie. Szczególnie modne stały się delikatnie kręcone włosy w stylu Kate Middleton, ale księżna nosi także upięte włosy.

Read the rest of this entry »

postheadericon Uczesanie ślubne na bok

Share Button

fryzura-slubna-na-bok

Ślub to niezwykle ważne i emocjonujące wydarzenie w życiu każdej kobiety. Już na kilka miesięcy przed ceremonią wybierana jest suknia ślubna, ale wiele młodych pań zapomina, że w parze z kreacją powinno iść starannie dobrane uczesanie ślubne. W zależności od sukienki, możemy wybierać z rozmaitych propozycji fryzur ślubnych.

Coraz większym zainteresowaniem wśród pań cieszą się uczesania ślubne na bok, które urzekają elegancją oraz ponadczasową klasyką. Zanim jednak postawimy na taką fryzurę, koniecznie się zastanówmy, czy aby na pewno będzie się ona dobrze komponować zarówno z naszą sukienką, jak i z garniturem pana młodego. Read the rest of this entry »

postheadericon Szybka fryzura na lato dla długich włosów

Share Button

warkocz-na-lato

W wakacje w końcu możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa na naszej głowie, tworząc oryginalną i fantazyjną fryzurę. Zgodnie z najnowszymi trendami uczesania powinny wyróżniać się przede wszystkim objętością.

Długie włosy wciąż są w modzie. By posiadać idealną fryzurę na lato, wcale nie trzeba decydować się na cieniowanie kosmyków. Kreatorzy skupiają się głównie na ciekawych stylizacjach. Trendem są już nie tylko loki i fale, ale również różnego rodzaju warkocze. Można też wiązać koki, ale uwaga, nie powinny one być misternie upięte!

Read the rest of this entry »

Hity