Posts Tagged ‘długi kucyk’

postheadericon Prosta fryzura na chrzest

Share Button

christeningChrzciny to bez wątpienia wyjątkowa okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. Każda osoba, która zostanie zaproszona na uroczystość chrztu świętego powinna zadbać nie tylko o strój, ale i o właściwe uczesanie. Fryzura na chrzest powinna być prosta i elegancka, ale nie oznacza to, że musi być nudna.

Podczas rodzinnych uroczystości każdy chce wyglądać elegancko i dostojnie. Dlatego na takie okazje najlepiej sprawdzają się uczesania klasyczne i szykowne, które znakomicie będą pasować do większości kreacji.

Read the rest of this entry »

postheadericon Jak czesać się jesienią?

Share Button

uczesanie-na-jesien

Dziewczęce warkocze, gładko zaczesane włosy do tyłu oraz kucyki – to tylko kilka propozycji najmodniejszych fryzur tej jesieni. Zarówno warkocze, jak i kucyki są w modzie już od dłuższego czasu, więc na pewno wiele kobiet zastanawia się, czy takie uczesania kiedykolwiek przestaną być na czasie. Warkocze można nosić na różne sposoby i zapewne w tym tkwi ich największy sekret.

Jesienią warto postawić na fryzury wygodne i zarazem stylowe. W przypadku kobiet z długimi włosami idealnie sprawdzą się wszelkiego typu uczesania w postaci kucyków oraz warkoczy. Warkocz będzie dodatkowo tworzył świetne zestawienie z kratą, która tej jesieni jest także bardzo modna!

Read the rest of this entry »

postheadericon Jak uczesać się do biura?

Share Button

fryzura-do-biuraKobiety pracujące w biurze zazwyczaj nie mogą pozwolić sobie na ekstrawagancję zarówno w doborze uczesania, jak i makijażu. Fryzura do biura powinna być prosta i elegancka. Oczywiście wcale nie musi to być klasyczne uczesanie – małe odstępstwa są na ogół mile widziane.

Aby każdego dnia zachwycać nienagannym biurowym uczesaniem, wcale nie trzeba często odwiedzać fryzjera. Pamiętajmy jednak, że nasze codzienne uczesanie do pracy powinno przede wszystkim być dopasowane do całości stroju.

Read the rest of this entry »

Hity